Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Co právě dělám

21. 5. 2009

Aktuálně se věnuju přípravám na klauzury na DAMU  v Praze - role Frosina (Lakomec) , dále se chystám na obhajobu bakalářské práce - Marketing a marketingové komunikace Dejvického divadla na UTB, natočeny jsou - epizoda ze seriálu Závislosti pro ČT(Dana) a snímek Babička a PC pro Sonju Novak (FAMU), radio spoty pro IS produkci...plány na prázdniny? To se uvidí:)

 

archivek...

14. 10. 2008

z 1.7.08

Tak a mám pravdepodobne posledni zastavku meho putovani - portugalsko - algarve - albufeira. V cervnu to bylo Lucembursko, Belgie, Francie, Německo..navsteva sestřenice Verči a jeji bajecne rodiny ve Skotsku...a pred mym odjezdem sem:)..hned po domove a granickem parku nejoblibenejsi misto, chata na Vranovske prehrade...  brzy dodám los fotos a los článkos...preji vam krasne leto:)

 

Posledni zastavka eurotripu...Portugalsko

14. 8. 2008

Prave se nachazim v hlavnim meste Portugalska...Lisboa...vecer se chystam na predstaveni do narodniho divadla ... uz jsem stacila potkat herecku Catarinu Guerreiro, o to vic se na predstaveni na motivy W. Shakespeara -  Sonho de uma noite de verao tesim..
 

Konec Zuzky Volavé na rádiu Čas:)

2. 6. 2008

Za mnou je poslední týden na zlínském rádiu Čas..(26.-30.5.)

Ještě pro vás moc ráda připravím živé reportáže z poznávacího výletu po EU, organizovaného Mgr. Tomášem Zatloukalem (2.- 8.6. -  Lucembursko, Belgie, Francie, Německo)

.. a ..

 

Za rádio Čas na Velké orientální show

26. 4. 2008

Minulou sobotu jsem mohla být s Láďou Kociánem svědkem velkolepé orientální show v podání Belly dance group afrodité. Měli jsme tu čest přihodit nějaké to slovo za rádio Čas, viděli jsme kolem třicítky šikovných tanečnic a krátce řečeno, byl to příjemný večer v uhersko-hradišťsém klubu kultury s nádechem orientu, fire show ... a mám co trénovat:)
 

Školní projekt - Blue style Majáles Zlín

16. 4. 2008

Komunikační agentura UTB a má maličkost - zorganizování hudebního festivalu proběhlo
.viva la Blue style Majáles!!!!
 

Školní projekt - FESTIVAL JEDEN SVĚT ZLÍN

10. 4. 2008

Festival dokumentárních filmů o lidských právech JEDEN SVĚT ZLÍN - A máme to za sebou ... 31.3. - 3.4. 2008 Masters of rock Cafe Zlín
 

DAMU

30. 1. 2008

Nevím, co na to říct, je to mazec, splnilo se mi velký přání - http://www.damu.cz/?c_id=7633. Vzali mě na DAMU - herectví činoherního divadla napoprvé, ... děkuji moc paní učitelce pražské konzervatoře - Zuzaně Koliandrové, Kubíkovi Štěpánovi, nejbližším co mi drželi palce nebo Martině Výhodové, která se mi věnovala 6 let na ZUŠce..a Klárce Klepáčkový, na kterou už se moc těším, že ji budu potkávat na chodbě:)

 

Škola ve mlejně v programu ČT

3. 12. 2007

HORKOU NOVINKOU je upřesnění dne a vysílacího času Školy ve mlejně, tak tedy - 31.12. v 10:30 na ČT :) Obrazek

Pohádková komedie o vodnících, rusalkách a jedné nebezpečné mořské příšeře. Hrají: J. Mádl, Z. Volavá, J. Kretschmerová, P. Kříž, M. Písařík, V. Kubařová, T. Rumlová, E. Křenková, J. Štěpán, J. Kout. Režie K. Janák

 

Malé ohlédnutí za tím, u čeho jsem mimo jiné byla...

24. 11. 2007

Filmování, natáčení, příběh... není jen o hlavních a vedlejších rolích, někdy nemusíte být ten typ, který režisér hledá a pokud si chcete přivydělat, přiučit se od zkušenějších kolegů nebo zkrátka prostě být "u toho" pak je tu ještě prostor pro kompars. Vyzkoušela jsem si, jaké to je být hlavní, vedlejší, epizodní role, ale také jaké je to být kompars, k čemuž se málokdo v této "branži":) přizná. Ve většině případě se totiž ke komparsu chová jako k poslednímu člověku na place:)